• 32 206-83-94
  • +48 531 907 825
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • PN ŚR PT: 12-20, WT PT: 9-17

Głębokie peelingi

Deep Phyto Peeling

Deep Phyto Peeling

Deep Phyto Peeling by Spa Abyss to zabieg, który wywołał rewolucję w świecie złuszczań.

phyto peelingWykorzystuje on połączenie właściwości leczniczych ziół ( mięta, nagietek, irys) ze złuszczającymi właściwościami kwasów ( kwas salicylowy, glikolowy i kwasy AHA). Zabieg rekomendowany jest dla osób zmagających się z trądzikiem I stadium, bliznami, przebarwieniami, plamami starczymi, plamami wątrobowymi, zmarszczkami płytkimi czy głębokimi oraz z nadmiernym łojotokiem i rozszerzonymi porami.

Jego celem jest odnowienie warstwy keratyny w naskórku, odbudowa wszystkich procesów fizjologicznych zachodzących w skórze oraz aktywacja syntezy kolagenu i elastyny. W rezultacie skóra zostaje wygładzona, rozświetlona, odżywiona oraz oczyszczona ze wszelkich niedoskonałości.

Ponadto następuje redukcja trądziku oraz spłycenie blizn potrądzikowych , zmarszczek oraz redukcja plam pigmentacyjnych i starczych. Zabieg wykonywany jest również w celu rewitalizacji, głębokiego oczyszczenia oraz przygotowania skóry do innych zabiegów kosmetycznych.

Zabieg wykonywany jest w okresie jesień, zima, wiosna.

Częstotliwość zabiegowa to trzy dni pod rząd w zależności od założonej intensywności złuszczania, jednakże może być wykonany jednokrotnie w celu oczyszczenia skóry. Ważnym aspektem jest pielęgnacja domowa, w której klient zostaje poinformowany o specjalnych zaleceniach.


Głębokie peelingi